Bugün kü yazımız travesti ve travesti siteleri hakkında olacak.

   Travesti siteleri dediğimiz olay nedir ? Neden travestiler site yaptırırlar ? Travesti Nerede Yaşar ?  Bu sorularımızın yanıtları aşağıdaki makalemizde bulabilirsiniz.

Travestiler tek geçim kaynağı olan fuhuş olayı daha elit ve daha seviyeli bir şekilde yürütebilmek için kurulmuş web siteleridir. Aslında onlarda fuhuş sektörünü sevmemelerine rağmen tek geçim kaynağı olduğundan mecburiyetten katlanmak zorunda kaldıkları bir meslektir. Travestiler hayatın için en güzel aşk ve zevk maceralarını aynı anda yaşayabilen tatlı insanlardır. Onların hayatlarını ve çekici hikayelerini dinlemiş olsanız inanın onların muhteşem bir insan olduklarını görebilirsiniz. Her meslek de çürük elmalar olduğu gibi bu mesleğin içinde de kendini kaybeden çürük elmalar mevcuttur. İşte tam da bu sebepden dolayı travestiler web siteleri yaptırmaktadır ve kendi hakların da bu sitelerde bilgi vermektedir. Bu sitelerin amacı kendilerini pazarlama ağı içine sokmak değil sadece arkadaşlık yapacağı yada sevgili olacağı kişiye önceden bilgi vermektir.

Travesti  Nerede Yaşar ? Travesti Nedir ?

Travesti aslında kadın kıyafeti içine girmiş erkek anlamına gelmektedir, genel tanımı budur. Travesti bir erkeğin içindeki kadın hormanlarının erkek hormanlarından daha ağır basma durumudur bence. Kendilerini sert kapalı bir dünyanın içine hapseden travestiler aslında çok iyi kalpli ve güzel insanlardır. Türkiye'nin bir çok ilinde ikamet etmek de olan travestiler yoğunluk  ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Eskişehir, Samsun illerinde ikamet eder. Evlerini yüreklerinde bulunan panayır alayı şeklinde dizayn eden travestiler gökkuşağının tüm renklerini ev duvar ve resimlerinde kullanırlar. Travesti siteleride tıpkı evlerinde olduğu gibi bir çok rengin birleşmesinden oluşmuştur. Renkli siteleri ve renkli evleri ilgi çeken travesti arkadaşlar  sıkıca sarılabilecekleri bir dost ve sevgili arayışı içindedir . Bunun sebebi bu dünyada herkes tarafından yalnızlık ile hayatrlarını devam ettirdiklerinden dolayıdır. Kolay kolay bağlanmayan, aşık olmayan ve sevmeyen travestiler   hayatın zorluklarını yenebilmek için önüne gelen herkesi bir şekilde kullanma mecburiyetin de ve basamak olarak kullanmaktadırlar.

Add Comment