Dar Vakti Olan Travesti Partnere Pratik Güzellik Önerileri

Kendinize zamansızlığın içinde zaman yaratacak ve bazı tercihlerinizde minik değişiklikler yapacaksınız. Nasıl mı?

İşte güzelliğiniz ve sağlıklı bir beden için yapmanız gerekenler:

– Ayakkabı dolabınıza sığamıyorsanız müsait bir duvara ahşap kornişler monte edip çok ucuza yeni bir ayakkabı alanı yaratabilirsiniz. Çok ayakkabı yoktur, az ayakkabı dolabı vardır.

– Ev temizliğine girişmeden önce ellerinize koruyucu bir krem sürüp, temizlik sonrasında ise ph dengeli bir sabunla yıkayarak onları koruyabilirsiniz.

– Şiş gözlerle uyandığınız günler, kahvenizi yaparken iki tane kaşığı da buzlukta bekletip, soğuduktan sonra göz altlarınıza koyarak şişkinliği önleyebilirsiniz.

– Saçlarınız kuru ise her gün yıkamayarak doğal nem dengesini geri kazanabilirsiniz. Yeni aldığınız %100 doğal şampuanınız da hemen bitmesin zaten, değil mi?

– Güzellik salonlarına taşınmak yerine cildinizi termal su spreyi ile canlandırabilirsiniz. Kısa sürede yüzünüzü güldüreceğine eminiz.

– Siz de “Su içsem yarıyor” diyenlerdenseniz atıştırmalıklar çekmecenizi lifli gıdalarla doldurun; kısa sürede kilo vereceksiniz. Öyle ki en şok diyet, abur cuburları kesmek.

– Evde kahvaltı yapamıyorsanız her sabah soluğu ofise en yakın pastanede almak yerine 1 bardak süt içebilirsiniz. Yağsızından olsun.

– Sadece argan yağı kullanarak kuaförmüş, saç bakımıymış, tüm bunlara kimin vakti varmış sorunsalını ortadan kaldırabilirsiniz.

– Spor yapmaya üşenen, tembel bir çiftseniz sevgilinizle birlikte iş çıkışı koşularına çıkmayı deneyebilirsiniz. Dönüşte de kendisini dışarıda yemek yiyelim diye kandırabilirsiniz mesela. Tabii tercihiniz salatadan yana olsun.

– Günü, iki çay kaşığı hardal tozunu bir litre sıcak suyun içine koyarak sizi hem rahatlatacak hem de bakımınızı yapacak bir ayak banyosu ile sonlandırabilirsiniz. İstanbul travestileri bütün gün yüksek topuklar üzerinde koşturuyorsunuz, bunu en çok siz hak ediyorsunuz.

Kalın Kaş İsteyen Travesti İçin Beş Yöntem

Bakışı ve görünüşü değiştirebilme gücüne sahip olan kaşlarınızın şeklinden memnun değilseniz ve kaşlarınızı kalınlaştırmaya karar verdiyseniz kaşlarınızı uzatırken süreci hızlandırmak için bunlara dikkat edin.

  • Sıcak ağdayı asla kaşlarınızda kullanmayın.
  • Cımbızı yalnızca doğal kaş çizgisinden uzak olan ufak kaşları toparlamak için kullanın.
  • A, C, B3 ve en önemlisi E vitaminlerini düzenli olarak almaya çalışın.
  • Günde en az 8 bardak su için.
  • Bol lif içeren sebzeler tüketmeye gayret edin.

Birinci yöntem:
Günde iki kez uygun bir fırça ile, kaş diplerinden başlayıp kaşların çıkış yönüne doğru, masaj yapar gibi tara.

İkinci yöntem:
Bir parça pamuğa; zeytin yağı, hint yağı, E vitamini yağı veya vazelinden birisini sürerek kaşlarına uygula. Bunu günde iki kere düzenli olarak uygularsan hem kaşlarının uzaması hızlanacak, hem de gürleşeceklerdir.

Üçüncü yöntem:
Badem yağı; saç ve kaş kalınlaştırmada çok etkili bir doğal yağdır. Travesti her gece yatmadan önce düzenli olarak badem yağını kaşların çıkış yönünde kökten uca doğru sürersen, kısa sürede sonuçları almaya başlarsın.

Makyajla yapılabilecekler:

Birinci yöntem:
Kaşlarının arasındaki boşlukları kaş kalemi veya farı ile doldur. Takiben, kaş fırçasıyla yavaşça dağıt. Görünümün olabildiğince doğal olması için, kaş kaleminin/farının mümkün olduğunca dağıtılması gerekiyor.

İkinci yöntem:
Dudak balmları bu noktada yardıma koşuyor! Bu ürünler, yapıştırıcı sürülmüş gibi göstermeden kaşlarını toparlıyor ve daha koyu görünmelerini sağlıyorlar.

Add Comment