Baştan Aşağıya Güzel Ankara Travestileri

El ve dekolte bölgesinin bakımı da, en az yüz bakımı da önemlidir. Özellikle yazın güneşe korumasız maruz kalmak ellerde ve dekolte bölgesinde istenmeyen lekelenmelere, kollagen ve elastin liflerde harabiyete bağlı olarak da gevşeme ve sarkmalara neden olur.

Ayrıca deri altı yağ dokusunun azalmasıyla, incelme ve kırışıklıkların derinleşmesiyle damarlanmanın belirginleşmesine yol açar. El derisinde oluşan gevşeme, sarkma ve kırışıklıklar, mezolifting uygulamaları ile tedavi edilebilir.

El ve dekoltedeki lekelere yoğun bakım
El ve dekoltedeki lekeler yeni başlamış ve çok derinleşmemişse, özel renk açıcı kremlerle ve peeling yöntemleri ile düzeltilebilir. Daha ileri vakalarda çeşitli lazer tedavileri uygulanabilir. Bazı durumlarda kriyoterapi (soğuk azot ile dondurma) iyi bir seçenek oluşturur.

Kuruyan saçlara saç mezoterapisi
Güzelliğin tamamlayıcısı olan saçlar da en az cildimiz kadar yaz mevsiminden güneş, deniz ve klorlu sulardan etkilenir. Yaz sonu özellikle Ankara travestileri partnerlerinde saçlarda cansızlaşma kuruma ve kırılmalar meydana gelir. Kurulukla birlikte saç dökülmesi de sonbaharla birlikte artan problemlerdendir. Böyle bir durumda saç mezoterapisi kuruluk ve dökülmenin önlenmesinde iyi bir seçenektir. Saç mezoterapisi saç dökülmesini durdurmak, var olan saçın kalitesini artırmak ve yeni saç çıkışlarını aktif hale getirmek için belli periyodlarla saçlı deriye uygulanan bir tedavi şeklidir.

Saçlara da vitamin
Saç mezoterapisi sayesinde; saç ve saçlı derinin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral, aminoasit ve destek maddeleri, nemlendirici ajanlar ve kıl köklerini uyarıcı maddeler direkt saçlı deriye ve saç köklerine uygulanır. Bu yöntemin diğer klasik ilaç tedavilerine göre üstünlüğü; yan etki riski olmaksızın ve ağızdan ilaç takviyesine gerek kalmadan sorunlu bölgenin direk tedavisi ile etkili sonuçlar alınmasıdır.

Geniş Yüz Hatlı Ankara Travestileri Nasıl Makyaj Yapmalı?

Makyajınızın size yakışması için yüzünüzü iyi tanımanız gerekir. Yuvarlak yüz, kare yüz ya da geniş bir yüzde öne çıkarmak istediğiniz yerlerinizi belirleyip makyajınızı ona göre yapmalısınız.

Biz de geniş yüz hatlarına sahip travesti partnerlere uygun makyaj tüyolarını almak için Makyaj ve Kostüm Uzmanı Umay Korgül Gelgör’den çok önemli bilgiler aldık.

Makyaj Uzm. Umay Korgül Gelgör, makyaja öncelikle tene uygun bir fondötenle başlıyor. Makyajın 20 dakika sonra oturacağını söyleyen Gelgör, fondöten alırken cildimize en yakın renk bileğimizin içi olduğu için fondöteni orada deneyip bir 20 dakika sonra bakıp karar vermek gerektiğini belirtiyor.

Gözünüzü yormayın
Gelgör, göz altında eğer problem varsa kapatıcı uygulanabileceğini ama yoksa kapatıcı uygulamanın gözü yoracağını ve kişiyi olduğundan daha büyük göstereceğini söyledi.

Gözler, yanaklar ve son olarak dudaklar
Uygulamaya göz makyajı ile devam eden Gelgör, göz makyajına dair ipuçlarını da takipçileriyle paylaştıktan sonra allık ve dudak makyajını da uygulayıp geniş yüz hatlarına uygun makyajı tamamladı.

Elmacık kemikleri ön planda
Elmacık kemiklerinizi öne çıkarmak istediğiniz zaman elmacık kemiğinizin hemen alt kısımlarını teninizden birkaç ton koyu bir renkte kapatıcı uygulayın. Fondöten ve gölgelendirme işlemleri bittikten sonra sıra trasparan pudra uygulamada. Bu işlem hem parlamayı alıyor hem de fondötenin daha doğal durmasını sağlıyor.

Add Comment